сите категории

Топол производ

Само супериорен квалитет и посветена услуга можат да обезбедат производите постојано да ги препознаваат клиентите.

HJX Plastic & Electronics Co.LTD
ЗА НАС
HJX Plastic & Electronics Co.LTD

Shenzhen Hongjixin Plastic & Electonics Co. Ltd. е основана во 2003 година. Тоа е професионален производител на конектори и кабли за склопување. Полето на апликација опфаќа ИТ, автомобилска, медицинска, индустриска автоматизација, Netcom, беспилотни летала, роботи итн. Компанијата е повисоко претпријатие кое интегрира развој на производи, дизајн на мувла, печат на метал, истиснување на жица, обликување со инјектирање, монтажа, продажба и сервис . Главни производи се USB TYPE C, USB3.0,USB2.0 кабли, SATA кабли, Ethernet кабли, телефонски кабли, жичен ремен, HDTV кабли и конектори, може да се прилагодат со OEM / ODM. Компанијата има повеќе од 1500 вработени. Има две производствени бази во Шенжен и Хубеи, а има канцеларии и во Хонгконг и Тајван за да им служи на клиентите во близина. Конекторите се 100% склопени автоматски. Има апсолутни предности во однос на конкурентите во однос на квалитетот, времето на испорака и трошоците.

Прочитај повеќе

Ние сме глобални

Компанијата е повисоко претпријатие кое интегрира развој на производи, абразивен дизајн, производство на мувла, печат, обликување со инјектирање, истиснување, монтажа, тестирање, продажба и сервис.

Ние сме глобални
предност

зошто да не одберете

bt
bt

вести и блог

Ве молиме, внимавајте на развојот на нашата компанија

Сертификат

Градење на признат технолошки лидер во дизајнот и производството на прецизни решенија за поврзување!

bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt

СОРАБОТЕН КЛИЕНТ

Напорот е препознаен од многу клиенти од светска класа и стана модел на компанија за брз и здравствен развој на индустријата!

14
13
12
11
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt
Билтен
Ве молиме оставете порака со нас

Жешки категории

展开
whatsapp Wechat
Shenzhen Hongjixin Plastic & Electronics Co., Ltd.
ТопShenzhen Hongjixin Plastic & Electronics Co., Ltd.
0
Кошничка за испитување
    Вашата кошничка за испрашување е празна